________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Сподобалося: Розташування готелю, наявність балкону в номері, привітний персонал, басейн з підігрівом, непоганий сніданок (шведська лінія)
Не сподобалося: В номері не було халатів, що трохи дивно для готелю з басейном. Також немає чайника. В номері був холодильник, але він був настільки шумним, що просто відключили його з розетки. Телевізор в номері старенький, без SmartTV.
________________________________________________________________________
Тарас
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Наталія
Відпочивали з 09.02 по 15.02.2025. Все дуже сподобалось. Номера комфортні, дуже тепло, при цьому є можливість тепло регулювати тепло в номері. Види з вікна номеру заворожуючи. В номері є фен, холодильник, телевізор, капці, сейф….Весь персонал привітний та забезпечують комфортний відпочинок. Окремо хочу відзначити дівчат на ресепшені, які завжди з посмішкою допомагають у будь-якому питанні. Кухня в готелі дуже смачна!! Респект повару! Сніданки шведський стіл з 8:30 до 10:00 – асортимент великий, все смачно та завжди доповнюється. Офіціанти дуже уважні, привітні. Взагалі сервіс на вищому рівні. Для досугу на вечір наявні сауна, більярд, маленький теніс, настільні ігри, книги тощо. Поруч с готелем прокат спорядження та багато розваг на будь-який смак та гаманець) Нам сподобалось все. Дякую адміністрації готелю і всьому персоналу! Повернемося сюди не раз )
________________________________________________________________________
Констянтин
Готель сподобався всім. Номер теплий, чистий з гарним краєвидом. Завжди гаряча вода. Сервіс на рівні. Окреме спасибі хлопцям офіціантом, відзначу поштивість, ненастирливість і при цьому тонке розуміння дитячої поведінки. Кухарю окреме дякую
________________________________________________________________________
Відвідали ресторан, як же це було смачно. Якісне обслуговування, смачна їжа, гарний вид з вікна, це супер.
________________________________________________________________________
Олексендр
Найкращий, як на мене, готель на Драгобраті. Крутий ресторан с відмінною подачею страв, великим асортиментом та першокласним обслуговуванням. Коротше кажучи – топ. (Ціни відповідно також, але воно того варте)
________________________________________________________________________
Carine
Абсолютно чудовий готель, все на вищому рівні, чисті хороші номера, сніданки і вечері то окрема любов, все супер смачно, персонал дуже хороший всім рекомендую, все відповідає ціні, повернемось до вас ще не раз, Адреналін ви найкращі
________________________________________________________________________
Вайбове місце! Чайка поряд зовсім. Шикарний вид з вікна.
Номери теплі, зручні. Хороша білизна та зручне ліжко.
Плюс відмінний шведський стіл на сніданок та вечерю. Офіціант Олександр професіонал своєї справи!
Чуйний персонал, допомогли з пральною, трансфером, раннім заселенням.
Залишилися дуже задоволені і повернемось ще обов’язково!
________________________________________________________________________
Дмитро
Топовий готель Драгобрату, тепер тільки тут зупинятись будемо:
– гарний прокат, все підібрали, допомогли;
– гарний, чистий номер з класним видом на ВК (+ нормальний за розміром, зазвичай маленькі номери на Дразі);
– нормальні сніданки, можна вибрати, що по подобається;
– дякую дівчатам на рецепції, вирішували всі питання;
– окремо за шумоізоляцію, нікого не чули (зазвичай в інших готелях чуєш навіть розмови);
– ну і просто комфортно було, при тому, що готель був заселений повністю.
+ ідеальне місцезнаходження, поряд Чайка, Різдво, не так далеко ВК
________________________________________________________________________
Віра
З мінусів це довга подача їжі, а так все супер.
Микола
До знакомства мне рекомендовали , как лучший отель в Драгобрате , с чем полностью согласен . Удачи вам и процветания.
Бажаю так тримати і далі рівень послуг! Якщо будемо у Драгобраті, тільки Адреналін
Вперше вирішили зупинитись сімʼєю з малими дітьми в цьому готелі і з впевненістю можемо сказати, що обовʼязково сюди повернемось. Наш номер люкс був ідеально чистий, просторий з чудовим краєвидом на гірськолижний схил. Також все необхідне для комфортного проживання: великий холодильник, чайник, фен. Що нам особливо сподобалось:
– сніданок у форматі шведського столу;
– тераса біля готелю з виглядом на Говерлу;
– повний лижний сервіс (підібрали лижі під чітко визначені параметри, правильна сушка взуття, хто катає кожного дня зрозуміють);
– прибирання в номері за запитом ( підтримуємо, не всім потрібні нові рушники кожного дня).
________________________________________________________________________
Нажаль не проживали в готелі, але по рекомендації місцевих прийшли пообідати! Були здивовані панорамним видом і приємним обслуговуванням! Після замовлення лише одне какао, принесли комплімент від закладу!! Дууууже приємно !!! Так тримати!!! Ви молодці! Побажання одне: піцу в меню для дітей)
________________________________________________________________________
Чудовий готель, обираємо його кожен раз на Драгобраті.Зручне розташування поруч з підйомником «Карпатська чайка»
Сервіс: привітний персонал, усі питання вирішуються миттєво.
Просторі, зручні, дуже чисті номери, білосніжні рушники та постіль. В номерах дуже тепло, і що дуже важливо – добра шумоізоляція. Є телевізор, холодильник, негазована вода, сейф, мило для рук та гель/шампунь для душу, фен для волосся, одноразові капці.
Чудові сніданки (швецька лінія)
Із задоволенням зупинимося тут ще
________________________________________________________________________
Я можу ще довго розповідати про плюси цього комплексу, але не вистачить місця в коментарі. Тому підсумую, наша команда та діти вже із нетерпінням чекають зими аби повернутись до Адреналіну
________________________________________________________________________
Pозташування супер номери просторі та чисті, басейн теплий, сніданки добрі, кухня смачна
рекомендую цей готель
________________________________________________________________________
дуже класно!!!! Рекомендую
Табір супер
Були з школою
виховники супер!!!!!!
________________________________________________________________________
Відпочинок у цьому готелі залишив лише найкращі враження!
Комфортний номер – просторий, чистий, з неймовірним видом на гори. Прокидатися тут – справжнє задоволення!
Смачні сніданки та вечері – великий вибір страв, усе свіже й дуже смачно.
Персонал – надзвичайно привітний, завжди готовий допомогти. Відчувалося щире бажання зробити наш відпочинок ідеальним.
Окрема подяка керівнику Юлії – вона швидко вирішувала всі питання та робила це з усмішкою.
Охорона – справжні професіонали! Допомогли знайти загублену в сауні цепочку, за що ми дуже вдячні.
Сауна – просто супер! Ідеальне місце для релаксу після катань. Тут можна повністю відновити сили.
В загальному, цей готель – ідеальне місце для відпочинку в горах. Обов’язково повернемося ще!
________________________________________________________________________
Гарний відпочинок. Готель, в який хочеться повернутися знов.
Хочу відмітити смачне і різноманітне харчування, чисті номери, зручні ліжка.
Окрема вдячність персоналу : рецепція, ресторан, покоївки, прокат-молодці всі.
Єдиний мінус для мене – шумоізоляція номерів.
Бажаю всім відпочивальникам гарних сусідів)
________________________________________________________________________
Іннеса
Цей готель вартий всіх зірок! Чистий, акуратний, зручний і комфортний. Не шукайте…, цей готель кращий на Драгобраті. Неймовірна, домашня атмосфера! Чудовий, привітний і уважний персонал! Дякую за супер відпочинок! РЕКОМЕНДУЮ!
________________________________________________________________________
Готель просто ТОП
– розташування біля підйомника
– шведська лінія (сніданки та вечері) щоразу чимось дивували, дуже зручно- не потрібно витрачати час на очікування замовлення
– опалення працює справно, підлаштовували під себе температуру
– постійно є гаряча вода ( пишу такі деталі після деяких відгуків про інші готелі)
– дівчата на рецепції НАЙКРАЩІ
________________________________________________________________________
Юрій
Приїхали в Адреналін по пораді друзів, забронювали номер на трьох осіб.
Приїхали раніше ніж домовились, нас без проблем заселили, але по непередбачуваним обставинам нам прийшлося виїхати раніше, адміністрація нам повернула гроші ні слова не сказав що ми щось порушили….
Ми дуже задоволені.
Приємний персонал, обслуговування гарне, і хороші умови.
Сніданок Шведський стіл, на обід заказали Бограч (такого я не їв ні де).
Рекомендую цей готель.
________________________________________________________________________
Що можу сказати все дуже сподобалось,проживання,ввічливий персонал,смачна їжа
Тетяна
Руслан
Food excelent!
Rooms clean!
Friendly staf
Карина
Знаходиться через дорогу від підйомників “Карпатська чайка”.
Хоча інші підйомники теж поруч, в пішій доступності.
Нам дуже сподобалось!!!
Явно гостиницу берегут и холят) Удобно что сразу есть сауна\баня и прокат снаряжения.
Бронювання
Готельно-ресторанний комплекс «Адреналін»
Готельно-ресторанний комплекс поєднує елегантність, функціональність і бездоганний сервіс. Тут кожна зона створена для вашого комфорту — від номерів до зон відпочинку. Атмосфера сприяє як спокійному релаксу, так і продуктивній роботі.