Готельний комплекс "Адреналін" - найновіший та наймасштабніший заклад Драгобрату, знаходиться в екологічно чистому, мальовничому Закарпатті, а саме на Драгобраті, на висоті 1350 м над рівнем моря - одному з найкращих і найбільш відвідуваних любителями лижного відпочинку кутків українських Карпат. Рік відкриття 2012.

У готелі "Адреналін" для Вас

2 сауни (електричні)
Камінна зала
Кальян
Дитяча кімната
Настільний теніс
Караоке
Послуги інструктора
Проведення семінарів
Прокат спорядження
Більярд
Масажист

Незвичайна дика природа, чисте гірське повітря, чисті річки наповнять вас позитивними емоціями і повернуть радість життя. Крім того, своє перебування в Драгобраті можна урізноманітнити екскурсіями, пішими і кінними прогулянками, катанням на велосипедах, збиранням трав, ягід та грибів. Літом ціни на житло набагато менші, ніж ціни взимку. На відміну від інших розвиненіших курортів Карпат, Драгобрат дарує всім любителям спокійного відпочинку тишу, незабутні пейзажі і повну відірваність від зовнішнього світу.

Ласкаво просимо!

Драгобрат - невелика міжгірна долина і найбільш високогірний гірськолижний курорт Українських Карпат. Розташований у масиві Свидівець. Популярний серед любителів гірських лиж та сноуборду. Долина розташована на висоті 1300—1400 м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і альпійської зони, біля підніжжя гори Стіг (1707 м). Поряд розташовані вершини Жандарми (1800 м) і Близниця (1883 м). Підковоподібне розташування гір цієї частини Свидівецького масиву створює унікальні природні умови і забезпечує наявність стабільного снігового покриття з листопада по травень. Амплітуда висот на Драгобраті - становить близько 500 м. Траси: сині - 1, чорна - 3, червоні - 5. Є 2 крісельних і 8 бугельних підйомників. Основні підйомники Драгобрата розташовані на схилах гори Стіг. Також тут знаходяться трампліни для фрістайлу міжнародного класу. Зі схилів долини відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат — Чорногору, видно вершини: Говерла (2061 м) і Петрос (2020 м). З іншого боку (північніше) видно найвищі хребти Ґорґан — Довбушанку (1754 м), Синяк (1662 м) та інші. Драгобрат - одне з наймальовничіших місць Українських Карпат,а також найвисокогірніший гірськолижний курорт України. Курорт Драгобрат знаходиться на відстані 18 км від селища Ясіня (Рахівський район, Закарпатська область), котре є єдиним населеним пунктом, через який проходять шляхи до підніжжя г. Стіг, також 9 км від автомагістралі Ужгород-Івано-Франківськ. До обласного центру (м. Ужгород) - 240 км, до аеропорту - 125 км (Івано-Франківськ), до залізничної станції - 12 км.